Şimdi Kayıt Ol

Giriş

kayıp Şifre

Şifreni mi unuttun? Lütfen e-mail adresinizi giriniz. Bir bağlantı alacaksınız ve e-posta yoluyla yeni bir şifre oluşturacaksınız.

Soru Ekle

Soru sormak için giriş yapmalısınız.

Giriş

Şimdi Kayıt Ol

Merhaba Bi'CevabıVar'a Hoşgeldiniz.

 6. Sınıf İngilizce Ada Yayınları Çalışma kitabı Soru ve Cevapları Sayfa 59

 6. Sınıf İngilizce Ada Yayınları Çalışma kitabı Soru ve Cevapları Sayfa 59

Milli eğitim bakanlığı bağlı okullarda içinde bulunduğumuz eğitim öğretim yılında 6. sınıflarda İngilizce dersinde okutulan Ada yayınları Ders ve çalışma kitabı cevaplarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ada yayınları uzman ekibi tarafından hazırlanan 6. sınıf İngilizce Çalışma kitabı talim terbiye kurumu tarafından belirlenen öğrenci kazanımlarını öğrenmeye yönelik olarak hazırlanmıştır. Çalışma kitabı içerisinde yer alan sorular belirlenen kazanımlara yönelik hazırlanmıştır. Bu sayfada 6. Sınıf İngilizce Ada Yayınları Çalışma kitabı Soru ve Cevapları Sayfa 59 ulaşabilirsiniz.

Önemli Uyarı!!!

Paylaşılan sayfalar, kendi cevaplarınız ile karşılaştırmanız için hazırlanmaktadır. Bu sebeple önce soruları kendiniz yapmanız sizin faydanıza olacaktır, daha sonra ise  kendi cevaplarınızın doğruluğunu bu sayfadan kontrol edebilirsiniz.  Bu Sitede yayınlanan kitap cevapları kontrol amaçlı olarak hazırlanmaktadır. Başka bir amaçla kullanım kendi sorumluluğunuzda yer almaktadır.

Hakkında biadmin

Cevap bırakın